GRE SINAVI
 

US Boston Dil Kursları olarak, uluslararası öğrencileri GRE(Graduate Record Exam) sınavında başarıya hazırlamanın yanı sıra ABD'de lisansüstü eğitimin zorluklarını karşılayan benzersiz bir sınav hazırlık programına sahibiz. Özellikle uluslararası öğrenciler için tasarladığımız GRE hazırlık eğitimimizle mutlak başarı kazanılmasını sağlıyoruz.

GRE Kursu Size Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

  • ABD’de yüksek lisans programına dahil olabilmenizi sağlar.
  • Zaten iyi olan İngilizcenizi daha iyi hale getirmenize fırsat tanır.
  • Akademin becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.
  • İngilizce derslerinin yanı sıra rehberli çalışma ayrıcalığını deneyimlersiniz.

GRE Hazırlık Kursu - Sizi neler bekliyor?

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan çoğu kolej ve üniversite; sayısal bilimler, sosyal bilimler ve beşeri bilimler yüksek lisans programlarında GRE yeterliliği aramaktadır. Eğer sizin de bu alanda eğitiminize devam etme planınız varsa US Boston Dil Kursları’nda özel GRE Hazırlık Kursu ile en yüksek puanları almanız için size ayrıcalıklı bir eğitim sunuyoruz.

Analitik yazma becerilerinin yanı sıra temel sözlü ve matematiksel becerileri de test eden sınavda başarılı olmanız için gereken tüm sınav taktiklerini deneyimli eğitmenlerimizle öğretiyoruz.

GRE Hazırlık Kursu - Eğitim içeriği nedir?

Seçtiğiniz sınavda en iyi puanı almanız için gereken becerileri ve pratiği sağlamaya odaklanılacak birebir eğitim veriyoruz.

GRE sınavına nasıl gireceğiniz konusunda eğitim sizi detaylı olarak bilgilendiriyoruz. Sınav tekniklerini inceleyip ve testin tüm alanlarını kapsayan örnek testler ile sizi sınava hazırlıyoruz.

Bilgisayar tabanlı testleri, uygulama oturumları ile destekliyoruz. Sınava girdiğiniz gün tamamen hazır olduğunuzdan emin olmak için özgün test materyalleri kullanıyoruz.

US Boston Dil Kursları’ndaki öğretmenlerimizin deneyimleri sayesinde verimli bir hazırlık süreci geçirmenizi garanti ediyoruz. Eğitmenlerimizin her bir test hakkındaki bilgileri ve anlayışları, problem çözme teknikleri, doğru cevapları bulmanız için eleme süreci gibi teknikler ile seçtiğiniz sınava kapsamlı bir şekilde hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz.